Ara Tatil Programı (17-18-19 Nisan)

Tarih

17/04/2023

Saat

11:00

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

Ara Tatil Programı

Okulların ara tatil döneminde olduğu tarihlerde çocuklar için sanatla ve yaratıcılıkla dolu, eğlenceli ve öğretici bir program hazırladık.

İlkokul seviyesine yönelik düzenlenen ara tatil atölyelerimizde öğrencilerimiz  seramik, el sanatları, resim, maker  atölyelerini deneyimleme fırsatı kazanacaklar.

Atölyelerimiz:

  1. Maker Atölye
  2. Resim Atölyesi
  3. Seramik Atölyesi
  4. El Sanatları Atölyesi
SERAMİK ATÖLYESİ: Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmenimiz eşliğinde kendi seramiklerinizi yapabileceksiniz. Seramik şekillendirme atölyemizde, teorik bilginin yani sıra seramik çamurunu tanıma, şekillendirme tekniklerini aşamalı olarak öğreneceksiniz. Sizin istediğiniz ve seçtiğiniz herhangi bir rüzgar çanı eğitmenimizin yönlendirmesiyle keyifle ortaya çıkartabilecekseniz.
Maker  ATÖLYE: Maker atölyemizde çocukların keşif, tasarım ve becerileri değerlendiriliyor. Derslerimizde çeşitli materyallerin içinde LEGO setleri (SPIKE) ipadler kullanılıyor bu atölyede hem kodlama hem tasarım hem problemi çözme odaklı çalışalar yaptıkları için bir çok kazanıma sahip oluyorlar.
Resim  ATÖLYESİ: Önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmenimiz eşliğinde  kendi tuval çalışmasını belirli teknikler ve teorik bilgi edinerek keyifli müzik eşliğinde  tuval çalışmalarımız olacaktır.
El Sanatları  ATÖLYESİ: El sanatları atölyemizde önceden hiçbir tecrübe veya deneyime gerek olmadan eğitmenimiz eşliğinde  kendi punch  çalışmasını belirli teknikler ve teorik bilgi edinerek keyifli müzik eşliğinde   çalışmalarımız olacaktır.

 

Bu alan satın alma ekranıdır. Biletinizi satın aldıktan sonra, kurumumuzu arayarak ya da ziyaret ederek atölye ve saat seçiminizi bildirmenizi rica ederiz.
Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 70 (70 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 17/04/2023 11:00   -   19/04/2023 19:00
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×