Yaz Okulu(Tam Gün)

Tarih

03/07/2023

Saat

08:30

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

YAZ OKULU

3 temmuz 8 Eylül arasında çocuklarımız için sanatla ve yaratıcılıkla dolu, eğlenceli ve öğretici bir program hazırladık!

ilk ve ortaokul seviyesine yönelik düzenlenen yaz okulumuzda öğrencilerimiz İngilizce, Spor, Maker ve Sanat branşlarının yanı sıra haftada bir gün de Orman Okulu deneyimi yaşayacaklar! 

Yaz okulumuzda, öğrencilerimizi keşfetmeleri ve farklı becerilerini geliştirmeleri için bir dizi atölye programı sunuyoruz.

Öncelikle, robotik kodlama atölyemizde öğrenciler, temel programlama becerilerini öğrenirlerken aynı zamanda robot tasarlama ve kodlama becerilerini de geliştirirler. Bu program ile öğrencilerimiz, teknolojik dünyaya atılmak için gereken donanımları geliştirecekler.

Resim, seramik ve diğer sanat atölyelerimiz ise öğrencilerin yaratıcılığını ortaya çıkarmaları ve el becerilerini geliştirmeleri için harika bir fırsat sunuyor. Bu atölyeler, her seviyeden öğrenciye hitap ediyor.

İngilizce atölyemizde ise, öğrencilerimiz dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda kültürler arası etkileşimi öğreniyorlar. Konuşma, okuma ve dinleme becerilerine odaklanan programımız ile öğrencilerimiz, dil becerilerini geliştirerek daha özgüvenli bir iletişim kurabiliyorlar.

Tüm atölyelerimiz, öğrencilerimizin yararına en son eğitim teknolojileri ile donatılmıştır. Profesyonel ve tecrübeli öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin öğrenmesine yardımcı olacak bilgi ve deneyim ile çalışırlar.

Yaz okulumuzda oyun ve eğlence de yeri vardır. Öğrencilerimiz, hafta sonları ve akşamları öğrenmenin yanı sıra birbirleri ile sosyalleşebilecekleri ve yeni arkadaşlar edinebilecekleri etkinliklere katılacaklar.

Bizimle birlikte eğitim ve eğlence dolu bir yaz deneyimi yaşamak isterseniz, sizleri yaz okulumuza katılmaya davet ediyoruz!

 

Toplam 10 hafta gün sürecek yaz okulumuza haftalık da kayıt olabilirsiniz.

NOT:

Haftalık katılım bedeli 4000₺,
Aylık kayıtlarda %10 indirimle haftalık katılım ücreti 3600₺,
İki aylık kayıtlarda %15 indirimle haftalık katılım ücreti 3400 ₺, (Havale ile yapılacak ödemeler için geçerlidir, kredi kartı ile yapılacak ödemelerde banka tarafından eklenecek vade farkı fiyatlara yansıtılacaktır.)

*Kahvaltı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı, orman okulu servis giderleri, kırtasiye giderleri gibi herhangi bir ekstra ücret talep edilmeyecektir.

Bu alan atölye tanıtım ekranıdır. Biletinizi satın aldıktan sonra, kurumumuzu arayarak ya da ziyaret ederek atölye ve saat seçiminizi bildirmenizi rica ederiz.

Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 70 (70 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 03/07/2023 08:30   -   08/09/2023 17:00
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×