Yaz Okulu(Yarım Gün)

Tarih

03/07/2023

Saat

08:30

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

YAZ OKULU

3 temmuz 8 Eylül arasında çocuklarımız için sanatla ve yaratıcılıkla dolu, eğlenceli ve öğretici bir program hazırladık!

ilk ve ortaokul seviyesine yönelik düzenlenen yaz okulumuzda öğrencilerimiz  Maker ve Sanat branşları deneyim yaşayacaklar! 

Yaz okulumuzda heyecan verici bir yarım gün programı hazırladık! Öğrencilerimize eğlenceli ve öğretici deneyimler yaşatacak bir dizi etkinliğe katılma fırsatı sunuyoruz. Zeka oyunları, sanat atölyesi ve robotik kodlama dersleriyle dolu dolu bir yaz geçirmelerini sağlayacağız.

Zeka oyunları etkinlikleri, öğrencilerin düşünme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken eğlenceli bir rekabet ortamı sunuyor. Strateji oyunları, bulmacalar ve matematik temelli oyunlarla zihinsel becerilerini sınamak ve geliştirmek için harika bir fırsat sunuyoruz.

Sanat atölyesi ise öğrencilerin yaratıcılıklarını keşfetmeleri ve ifade etmeleri için mükemmel bir imkan sunar. Resim ve seramik çalışmalarıyla öğrenciler, kendi sanat eserlerini yaratma ve görsel becerilerini geliştirme imkanına sahip olurlar. Eğitmenlerimiz, öğrencilerin sanatsal yeteneklerini ortaya çıkarmalarına ve kendilerini ifade etmelerine yardımı olacak.

Son olarak, robotik kodlama dersleri ile öğrencilerin teknolojiyle etkileşimlerini artırmayı hedefliyoruz. Bu derslerde öğrenciler, temel programlama becerilerini öğrenerek robotlar üzerinde deneyler yapma ve proje geliştirme aşamalarını öğreniyorlar. Bu etkinlikler neticesinde, öğrencilerin yaratıcılıklarını kullanarak problem çözme yeteneklerini geliştirecekler.

Yaz okulumuzun yarım gün programı, öğrencilere eğlenceli ve öğretici bir yaz deneyimi sunuyor. Zeka oyunları, sanat atölyesi, atıştırma saati ve robotik kodlama dersleriyle dolu dolu bir program sunarak öğrencilerimizin  farklı becerilerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini olanak sağlıyoruz. Yaz boyunca öğrencilerimizin keyifli vakit geçireceğinden ve yeni deneyimler kazanacaklarından eminiz. Kayıt için hemen başvurun ve unutulmaz bir yaz deneyimi yaşayın

 

Toplam 10 hafta sürecek yaz okulumuza haftalık da kayıt olabilirsiniz.

NOT:

Haftalık katılım bedeli 2000₺,
Havale ile yapılacak ödemeler için geçerlidir, kredi kartı ile yapılacak ödemelerde banka tarafından eklenecek vade farkı fiyatlara yansıtılacaktır.)

* Öğle yemeği, ikindi kahvaltısı, kırtasiye giderleri gibi herhangi bir ekstra ücret talep edilmeyecektir.

Bu alan atölye tanıtım ekranıdır. Biletinizi satın aldıktan sonra, kurumumuzu arayarak ya da ziyaret ederek atölye ve saat seçiminizi bildirmenizi rica ederiz.

Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 70 (70 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 03/07/2023 08:30   -   08/09/2023 17:00
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×