Yabancı Dil Atölyeleri (İNGİLİZCE / ALMANCA)

Tarih

01/12/2024

Saat

11:00

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

Yabancı Dil Atölyeleri (İNGİLİZCE / ALMANCA)

Haftaiçi ve haftasonu yabancı dil takvimi yayınlandı! Öğrencilerimiz her ay bir tema üzerinde düşünecek, eğlenecek ve öğrenecekler!

Dil ediniminin en hızlı gerçekleştiği okul öncesi ve ilkokul dönemlerinde, hedefimiz öncelikle İngilizce’nin öğrencilerimize yabancı olmadığını göstermektir. Onlara dili sevdirerek aşinalık kazandırmak için oyunlar ve çeşitli aktivitelerle desteklenen müfredatımızla tüm becerilerini geliştirmeye yönelik dersler planlıyoruz.

“Speaking Club”ta ise hedef dilde konuşma becerilerini, özgüven kazanımını ve iletişim becerilerini destekleyen oyunlar, şarkılar ve role-play’le pratik yapma fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca ortaokul seviyesindeki öğrencilerimize sınav hazırlığı desteği de sunuyoruz. Ders içeriğini hem dönem sınavları, hem de LGS için ihtiyaçlarına göre belirliyoruz.

Her yaş grubu için İngilizce önemli bir ihtiyaç haline geldi. Bu yüzden yetişkinler için hazırladığımız yabancı dil programında İngilizce’yi sevdirerek, kolayca öğretmeyi amaçlıyoruz. Her seviyeden öğrenciye gramer, okuma, dinleme becerilerini kazandırırken, akademik yazı yazma stratejilerini de öğretiyoruz.

Yetişkinler için “Speaking Club”ta ise günlük hayatta konuşma pratiği yapma fırsatı bulamayan öğrencilerimizle bir saat boyunca farklı temalar üzerine aktiviteler eşliğinde konuşarak dili kullanmalarını sağlıyoruz. Bu sayede dile maruz kalan öğrencilerimiz aynı zamanda özgüven kazanarak İngilizce’ye daha fazla hakim olabilmektedirler.

Bu alan ödeme ekranıdır. Yaş gruplarına göre gün ve saat belirtmek için kurumumuzu aramanız veya ziyaret etmeniz gerekmektedir. Rica ederiz.

Hemen Kaydol

Bilet Türü: Bilet Miktarı Bilet Fiyatı
Miktar Toplam

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 30 (30 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 01/12/2024 11:00   -   31/12/2024 13:30
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×