Serbest Oyun Zamanı

Tarih

31/12/2023

Saat

10:00

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

SERBEST OYUN ZAMANI

 

Çocuklar dünyayı oyun aracılığı ile keşfeder ve deneyimler. Erken çocukluk yıllarında serbest oyun sadece eğlenceli vakit geçirmenin ötesinde araştırmak, keşfetmek, denemek ve öğrenmek ile ilgilidir.

 

Oyunda, çocuklar sağlıklı gelişimleri için gerekli birçok beceriyi edinirler. Zihinsel, fiziksel, öz bakım becerilerinin yanı sıra sosyal-duygusal becerileri de pratik edeler. Oyun sırasında birçok duygu durumunu çeşitli rollere girerek tecrübe ederler. Böylece duygularını tanıma, düzenleme konusunda gelişim gösterirler.

Aynı zamanda herhangi bir yönlendirme ve yapılandırma olmadan serbest oyun fırsatları çocukların hayal gücü ve yaratıcılıklarını geliştirir. Bağımsızlık duygusunu destekleyerek yaşamın ilerleyen dönemlerine fayda sağlar.

Serbest oyun zamanlarında çocuklar; çocuk dostu oyuncak ve zenginleştirilmiş bir çevrede bu deneyimleri kazanma fırsatı elde edeceklerdir.

Bu alan ödeme ekranıdır. Yaş gruplarına göre gün ve saat belirtmek için kurumumuzu aramanız veya ziyaret etmeniz gerekmektedir. Rica ederiz.

Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 30 (30 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 31/12/2023 10:00   -   30/01/2024 11:00
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×