İngilizce Oyun Grubu

Tarih

31/03/2023

Saat

11:00

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

İngilizce Oyun Grubu

İcat Ağacı İngilizce Oyun Grubu programı, öğrencilerimizin sosyal, duygusal ve zihinsel gelişiminin yanı sıra yabancı dil ediniminde en önemli dönemi olan 36-48 ay ve 4-6 yaş grubundaki çocuklara oyunları hedef dilde sunarak öğrencilerimize olabildiğince eğlenceli ve verimli bir şekilde dil aşinalığı kazandırmayı amaçlar. “Eğlenerek öğren, öğrenerek eğlen” misyonu ile hedef kazanımlar doğrultusunda özellikle bu yaş grubunda oynanan oyunların çocukların bilişsel ve dilsel gelişimine direkt olarak katkı sağladığının bilincinde olarak bir eğitim programı oluşturur.
Bu programlar doğrultusunda, erken yaşta kazanmış olunan yabancı dil aşinalığı sadece akademik olarak değil, aynı zamanda çocukların iletişim becerilerine de katkı sağlayacaktır. Program içerisindeki oyunlar, yabancı dil edinimi sıralaması dikkate alınarak eğitmenimiz tarafından hazırlanmaktadır.

 

İngilizce oyun grubu programımız çocuk merkezli aktivitelerden oluşmaktadır. Çocuklarımız derse oyun saatinde uygulanacak olan aktiviteye ilişkin şarkı ile başlarlarlar. Listening (Dinleme) becerisi için dile özgün bir şekilde maruz kalmak öğrencilerimizi etkinliğe daha verimli bir şekilde hazırlamış olacaktır. Ardından etkinliklerimiz hikayeler, temalarımıza uygun materyaller, kuklalar ve çocukların el becerilerini aktif olarak kullanacakları etkinliklerle devam edecektir.

Bu alan ödeme ekranıdır. Yaş gruplarına göre gün ve saat belirtmek için kurumumuzu aramanızı veya ziyaret etmenizi rica ederiz.

Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 30 (30 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 31/03/2023 11:00   -   30/06/2023 13:30
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×