Okula Hazırlık

Tarih

31/12/2023

Saat

10:00

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

Gelişim ve öğrenmenin en hızlı olduğu erken çocukluk yıllarında, 36. Ayda başlayarak 60. Aya kadar çocukların gelişim yolculuklarını; zenginleştirilmiş çevre, doğru uyaran ve etkileşimli oyunlarla destekleyen bir programdır. Ebeveynler gruplarda bazen katılımcı bazen gözlemci olarak yer alır. Program farklı temalardan oluşur. Her temanın kendi içerisinde bir alt hedefi ve desteklediği farklı gelişim alanları vardır. Program içerisinde eğlenerek öğrenen çocuklar sosyalleşmenin ilk adımlarını atar. Hem hayata, hem okula gittikçe hazır hale gelerek pek çok beceri kazanırlar.

 Okula Hazırlık

✅ Oyun gruplarımızın teması, uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.
✅  Okul öncesi hazırlık programı 3 SAAT.
✅ Gruplar MAKSİMUM 6 KİŞİLİKTİR.

🟣 “Sağlıklı Mutfak” temasında 36-48 ay grubu çocuklarımız yiyeceklerin tarladan soframıza yolculuklarını keşfederek sağlıklı beslenme ve vücudumuzun ihtiyaçları konusunda farkındalık kazanacaklar ve gelişimsel oyunlarla eğlenerek- öğrenerek bir keşif yolculuğuna çıkacaklardır.

🟠“Kitap Kurtları” temasında 48-60 ay grubu çocuklarımız kitapların hayal gücümüzü zenginleştiren ilham dolu maceralarıyla buluşarak her hafta bir kitabı derinlemesine inceleyecek ve farklı oyunlarla eğlenerek- öğrenerek bir keşif yolculuğuna çıkacaklardır.

Bu alan ödeme ekranıdır. Yaş gruplarına göre gün ve saat belirtmek için kurumumuzu aramanız veya ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Rica ederiz.

 

Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 30 (30 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 31/12/2023 10:00   -   30/01/2024 11:00
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×