Makrome Atölyesi (Çanta Yapımı)

Tarih

20/08/2023

Saat

13:30

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

 

Makrome Atölyesi

Makrome, düğüm tekniklerinin kullanıldığı bir el sanatıdır ve birçok farklı proje için kullanılabilir, örneğin duvar süsleri, saksı kapları, kolyeler, bileklikler, anahtarlıklar ve daha pek çok şey yapmak mümkündür.

Bu alan ödeme ekranıdır. Yaş gruplarına göre gün ve saat belirtmek için kurumumuzu aramanız veya ziyaret etmenizi rica ederiz.

Atölye İçeriği:

Temel Makrome Teknikleri: Atölyeye hiçbir deneyimle gelmeseniz dahi, temel makrome tekniklerini öğrenmek için doğru yerdesiniz. İhtiyacınız olan tüm temel adımları öğrenerek başlayacağız.

Malzemelerin Tanıtımı: Hangi malzemelerin gerektiğini öğrenecek ve çanta yapımında kullanacağımız özel iplerin ve aksesuarların nasıl seçileceğini keşfedeceksiniz.

Çanta Deseni ve Tasarımı: Kendi çanta deseninizi ve boyutunuzu seçme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Ayrıca, çantanızı süslemek için farklı düğüm ve aksesuar seçeneklerini de öğreneceksiniz.

Adım Adım Yapım: Uzman eğitmenimiz rehberliğinde adım adım çanta yapımını öğreneceksiniz. Sorularınızı sormaktan çekinmeyin, amacımız her adımı tam anlamıyla kavramanızı sağlamak.

Kişisel Dokunuşlar: Çantanıza kendi kişisel dokunuşlarınızı eklemek için farklı renklerde ipler, boncuklar ve süslemelerle oynamanıza olanak tanıyacağız.

Eğitim ücretine kullanılacak tüm materyaller dahildir, ürettiğiniz ürünü yanınızda götürebilirsiniz. Ayrıca atölye molasında kahve ikramımız olacaktır.

Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 30 (30 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 20/08/2023 13:30   -   16:30
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×