12-18 AY [Ebeveynli] OYUN GRUPLARI

Tarih

31/03/2023

Saat

11:00

Etkinlik Lokasyonu

İcat Ağacı Akademi

12-18 AY [Ebeveynli] OYUN GRUPLARI

✅ Oyun gruplarımızın teması, okul öncesi eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.
✅ Etkinliklerimiz ortalama 60 DAKİKADIR.
✅ Gruplar MAKSİMUM 6 KİŞİLİKTİR.

 

🟠 “Duyularımla Keşfediyorum” temasında 12-18 ay grubu miniklerimiz dünyayı keşfetmede kullandıkları en etkili araç olan duyularını tanıyacak, keşfedecek şarkılarla ve gelişimsel oyunlarla eğlenerek- öğrenerek bir keşif yolculuğuna çıkacaklardır.

🟢 “Ormana Gidiyoruz” temasında 18-24 ay grubu miniklerimiz ormanın zenginliği ve ilhamından yararlanarak canlıları tanıyacak, sevgi ve yardımlaşmayı deneyimleyecek, şarkılarla ve gelişimsel oyunlarla eğlenerek- öğrenerek bir keşif yolculuğuna çıkacaklardır.

🔴 “İlk Arkadaşlarım” temasında 24-36 ay grubu çocuklarımız sosyal deneyimlerinin temelini atacakları ve arkadaşlığı keşfedecekleri bir yolculuğa çıkacaklar. Tüm canlıların arkadaşlık ilişkilerinden ilham alarak, işbirliği, yardımlaşma üzerine farkındalık geliştirecek şarkılarla ve gelişimsel oyunlarla eğlenerek- öğrenerek bir keşif yolculuğuna çıkacaklardır.

🟣 “Sağlıklı Mutfak” temasında 36-48 ay grubu çocuklarımız yiyeceklerin tarladan soframıza yolculuklarını keşfederek sağlıklı beslenme ve vücudumuzun ihtiyaçları konusunda farkındalık kazanacaklar ve gelişimsel oyunlarla eğlenerek- öğrenerek bir keşif yolculuğuna çıkacaklardır.

🟠“Kitap Kurtları” temasında 48-60 ay grubu çocuklarımız kitapların hayal gücümüzü zenginleştiren ilham dolu maceralarıyla buluşarak her hafta bir kitabı derinlemesine inceleyecek ve farklı oyunlarla eğlenerek- öğrenerek bir keşif yolculuğuna çıkacaklardır.

 

Geçmiş Etkinlik

Etkinlik Lokasyonu

Kontenjan 30 (30 Kaldı)
  • İcat Ağacı Akademi
  • Sahrayı Cedit, Kireçhaneler Sk. No:6, 34734 Kadıköy/İstanbul
  • İstanbul

Tarih/Saat

  • 31/03/2023 11:00   -   30/06/2023 13:30
Paylaşın
TAKVİME EKLEYİN

Giriş Yapın

Geçersiz e-posta adresi.

Şifre sayı ve harf içerecek şekilde en az 6 karakterden oluşmalıdır. En az bir sayı içermelidir.

Bilgileriniz yalnızca siparişlerinizle ilgili işlemleriniz için kullanılacaktır.
×